michał 2022

 Michał Białek
(Szef wszystkich Szefów)

- instrruktor pływania, ratownik wodny, administrator Akademii-

Pasjonat pływania i sportów wodnych. Wspólnie z Grzegorzem założył Akademię Sportu 4 Żywioły, poświęca się pracy z dziećmi i dorosłymi. Jego zajęcia charakteryzują się dużą dawką dobrego humoru, jego specjalnością są "rzuty dzieckiem", co wychodzi mu znakomicie. Do wszystkiego czym się zajmuje tworzy własną filozofię, nie znosi siedzieć w miejscu, ciągle za czymś biega, prawdziwy "człowiek instytucja", prywatnie ojciec dwójki małych kijanek co JESZCZE wody się boją.

 

Grzegorz2022

 Grzegorz Glapiak
(kolega Szefa wszystkich Szefów) 
- instruktor pływania, instruktor ratownictwa wodnego -

Wraz z Michałem tworzy Akademię Sportu 4 Żywioły. Od 15 lat zajmuje się nauczaniem i doskonaleniem techniki pływania, uwielbia swoją pracę, a do zajęc podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Prywatnie ojciec trójki dzieci i pasjonat aktywnego spędzania czasu

 matylda 2022

 Matylda Capiga
(zanjmoma kolegi Szefa wszystkich Szefów) 

- instruktor pływania, ratownik wodny -

Wychowanka klubu sportowego UKS 5plu1 z Opola, podopieczna trenera Marcina Wielocha. Wielokrotnie reprezentowała swój klub pływacki na zawodach. Aktualnie Matylda jest studentką II roku fizjoterapi. Z dziećmi pracuje juz od kilku lat. Na początku pracowała jako asystent i pomagała w zajęciach, z czasem zrobiła uprawnienie instruktorskie i teraz samodzielnie prowadzi dzieci. Nasz człowiek do zadań specjalnych, akademiowe centrum przytulania, przy pani Matyldzie znikają wszystkie straszki przed wodą te duże i te małe.  

 

asystenci

 Nasi asystenci w roku szkolnym 2021/2022.
(oni znają zanjmomą kolegi Szefa wszystkich Szefów)

Większość naszych asystentów to nasi byli lub aktualni podopieczni. Doskonali pływacy, którzy postanowili przekazywać swoje umiejętności najmłodszym. Pod okiem instruktorów Akademii Sportu 4 Żywioły, pomagają w zajęciach, dbają o naszych najmłodszych pływaków pilnując aby nikomu nic się nie stało. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

logo

Akademia Sportu 4 Żywioły

Global Advice GROUP

ul. Jana Bytnara Rudego 3A/201

45-265 Opole

email: info@4zywioly.opole.pl

tel. +48 513 541 451

Początek strony