ROK SZKOLNY 2023/2024

 Zapraszamy na zajęcia gdzie radość dzieciństwa łączy się z nauką pływania :)

~~ SWIM & FUN ~~

  


 Tabelka akwarium D


 

Środa i Piątek godzina 17.00

1. Grupa: Początek radosnej przygody z pływaniem

- jest to grupa dla dziecki, które spotykają się poraz pierwszy z zajęciami nauki pływania. Na tej grupie nie jest wymagana umiejętność pływania żadnym stylem.

2. Grupa: Pływam grzbietem, troche kraulem, uczę się żabki 

jest to grupa dla dzieci, które już kiedyś uczestniczyły w zorganizowanych zajęcia nauki i doskonalenia pływania (indywidualne lub grupowe). Aby dziecko w tej grupie czuło się swobodnie powinno umieć: swobodnie chować głowę do wody, wykonywać wydech powietrza pod wodą, pływać na plecach bez użycia żadnych przyrządów asekuracyjnych (deska, pływaczki itp.), pływać na brzuchu (piersiach) samodzielnie lub z deską.

3. Grupa: Pływam grzbietem, kraulem, uczę się żabką 

-jest to grupa dla dzieci, które opanowały już w stopniu bardzo dobrym pływanie na plecach (ręce i nogi), pływanie na piersiach dokładnka do kraula z swobodnym wydechem powietrza do wody. Zaczynają sie uczyć stylu klasycznego (żabki)


Środa i Piątek godzina 18.00

1. Grupa: Początek radosnej przygody z pływaniem

- jest to grupa dla dziecki, które spotykają się poraz pierwszy z zajęciami nauki pływania. Na tej grupie nie jest wymagana umiejętność pływania żadnym stylem.

 

2. Grupa: Pływam grzbietem, troche kraulem, uczę się żabki 

jest to grupa dla dzieci, które już kiedyś uczestniczyły w zorganizowanych zajęcia nauki i doskonalenia pływania (indywidualne lub grupowe). Aby dziecko w tej grupie czuło się swobodnie powinno umieć: swobodnie chować głowę do wody, wykonywać wydech powietrza pod wodą, pływać na plecach bez użycia żadnych przyrządów asekuracyjnych (deska, pływaczki itp.), pływać na brzuchu (piersiachsamodzielnie lub z deską.

 

3. Grupa: Pływam grzbietem, kraulem, uczę się żabką,

-jest to grupa dla dzieci, które opanowały już w stopniu bardzo dobrym pływanie na plecach (ręce i nogi), pływanie na piersiach dokładnka do kraula z swobodnym wydechem powietrza do wody. Zaczynają sie uczyć stylu klasycznego (żabki)Środa i Piątek godzina 19.00

 

1. Grupa: Pływam grzbietem, kraulem, żabką i delfinem - grupa ZAAWANSOWANA
- ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ -

-jest to grupa dla dzieci, które opanowały już w stopniu bardzo dobrym pływanie na plecach (ręce i nogi), pływanie na piersiach dokładnka do kraula z swobodnym wydechem powietrza do wody. Znają już prawidłową pracę nóg i rąk do stylu klasycznego (żabka) i doskonalą tą technikę, znają juz techniki pływania stylem motylkowym (delfin).


~~ ZAPISY 2023/2024 ~~

Zajęcia są zorganizowane w trybie całorocznym, zgodnie z rozkładem dni wolnych od zajęć wg. kalendarza szkolnego na rok 2023/2024. Do każdego kursu zostanie przedstawiony harmonogram zajęć oraz płatności. Cena za zajęcia wynosi 49zł/60min wraz z biletem wstępu na basen. Podana cena będzie obowiązywała przy wysłaniu zgłoszenie do końca czerwca 2023. Cena zajęć od września 2023 będzie wynosiła 52zł/60min wraz z biletem wstępu na basen.

4z wersja 2 PNG

 

Niezbędnik pływaka

  • Okulary pływackie
  • Czepek (tylko pływalnia Akwarium)
  • Ręcznik duży
  • Klapki
  • Dobry humor

Dzieci do lat 7 mogą korzystać z dowolnej szatni: damskiej lub męskiej.

Aby wejśc na nieckę rodzic potrzebuje strój sportowy (krótkie spodenki + koszulki z krótkim rękawem oraz klapki.

Kontakt

logo

 

Akademia Sportu 4 Żywioły sp. z o.o.
ul. Technologiczna 2

45-839 Opole

email: info@4zywioly.opole.pl

tel. +48 513 541 451

tel. +48 500 601 178

nr konta: mBank S.A:
27 1140 2004 0000 3402 8399 0558

Początek strony