Kadra

michał 2022

 Michał Białek
(Szef wszystkich Szefów)

- instrruktor pływania, ratownik wodny, administrator Akademii-

Pasjonat pływania i sportów wodnych. Wspólnie z Grzegorzem założył Akademię Sportu 4 Żywioły, poświęca się pracy z dziećmi i dorosłymi. Jego zajęcia charakteryzują się dużą dawką dobrego humoru, jego specjalnością są "rzuty dzieckiem", co wychodzi mu znakomicie. Do wszystkiego czym się zajmuje tworzy własną filozofię, nie znosi siedzieć w miejscu, ciągle za czymś biega, prawdziwy "człowiek instytucja", prywatnie ojciec dwójki małych kijanek co JESZCZE wody się boją.

 

Grzegorz2022

 Grzegorz Glapiak
(kolega Szefa wszystkich Szefów) 
- instruktor pływania, instruktor ratownictwa wodnego -

Wraz z Michałem tworzy Akademię Sportu 4 Żywioły. Od 15 lat zajmuje się nauczaniem i doskonaleniem techniki pływania, uwielbia swoją pracę, a do zajęc podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Prywatnie ojciec trójki dzieci i pasjonat aktywnego spędzania czasu

 matylda 2022

 Matylda Capiga
(zanjmoma kolegi Szefa wszystkich Szefów) 

- instruktor pływania, ratownik wodny -

Wychowanka klubu sportowego UKS 5plu1 z Opola, podopieczna trenera Marcina Wielocha. Wielokrotnie reprezentowała swój klub pływacki na zawodach. Aktualnie Matylda jest studentką II roku fizjoterapi. Z dziećmi pracuje juz od kilku lat. Na początku pracowała jako asystent i pomagała w zajęciach, z czasem zrobiła uprawnienie instruktorskie i teraz samodzielnie prowadzi dzieci. Nasz człowiek do zadań specjalnych, akademiowe centrum przytulania, przy pani Matyldzie znikają wszystkie straszki przed wodą te duże i te małe.  

 

asystenci

 Nasi asystenci w roku szkolnym 2021/2022.
(oni znają zanjmomą kolegi Szefa wszystkich Szefów)

Większość naszych asystentów to nasi byli lub aktualni podopieczni. Doskonali pływacy, którzy postanowili przekazywać swoje umiejętności najmłodszym. Pod okiem instruktorów Akademii Sportu 4 Żywioły, pomagają w zajęciach, dbają o naszych najmłodszych pływaków pilnując aby nikomu nic się nie stało. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akademia realizuje swoje cele głownie poprzez naukę, oraz doskonalenia pływania.

Zajęcia nasze prowadzone są przez doświadczona kadrę, która indywidualnie podchodzi do potrzeb swoich klientów.

Akademia realizując swoje cele wpływa znacząco na poprawę bezpieczeństwa osób przebywających nad wodą.

Początek strony